امروز فروش فوری محصولات ایران خودرو هم مانند سایپا به دلیل اختلالات در سایت ثبت نام متوقف شده است.

به گزارش اخبار ورزشی، امروز فروش فوری محصولات ایران خودرو هم مانند سایپا به دلیل اختلالات در سایت ثبت نام متوقف شده است. آنطور که شرکت ایران خودرو اعلام کرده مشکلات زیرساخت اینترنت باعث بروز این اختلال شده که درصدد رفع آنها هستیم به نحوی که فردا به اختصاص سهمیه بیشتر فروش مستمر محصولات این شرکت را برای مدیریت بازار ادامه خواهیم داد.

به گزارش تسنیم، براساس اعلام شرکت ایران خودرو ، ۲۰درصد تولید روزانه این شرکت از ۳۰ بهمن ماه جاری به صورت اینترنتی و تحویل فوری عرضه می‌شود تا اقدامی در جهت شکستن حباب قیمت‌ خودرو در بازار باشد. در این طرح فروش خودروهای پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۷، پژو پارس، سمند، رانا و پژو ۲۰۶ در فروش فوری عرضه خواهد شد و این محصولات تا پیش از آغاز سال ٩٨ به مشتریان تحویل داده می‌شوند.

مطابق مجوزهای صادر شده از سوی مراجع ذی صلاح، عرضه محصولات با قیمت حاشیه بازار از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۷/۱۱/۳۰ آغاز شده است. سن بالای ۱۸ سال برای خریداران و عدم خرید خودرو از ایران‌ خودرو طی ۱۸ ماه گذشته از جمله شرایط تعیین شده برای خرید محصولات این گروه خودروسازی است و متقاضیان با ثبت هر کد ملی می‌توانند فقط یک دستگاه خودرو را خریداری کنند.

فروش فوری محصولات ایران‌خودرو فقط به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و هیچ سهمیه‌ ای برای نمایندگی‌ها در نظر گرفته نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم