ایجاد ۱۶۰۰ تخت بیمارستانی جدید در البرز
ایجاد ۱۶۰۰ تخت بیمارستانی جدید در البرز

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ما آماده هستیم تمامی امکانات استان را بسیج کنیم تا سپاه پاسداران در استان متراکم و پرجمعیت البرز بیمارستان احداث کند.

به گزارش اقتصادبرخط، عزیزاله شهبازی روز سه شنبه ۲۷ خرداد در دیدار معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، با اشاره به شیوع کرونا و نقش سپاه در مدیریت این بیماری به ویژه در استان‌هایی که در بحران قرار گرفتند، افزود: البرز در بسیاری از موضوعات، معین پایتخت است از این رو ضرورت دارد در جهت ارتقا زیرساخت‌های درمانی، خدماتی و امدادی این استان توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: احداث بیمارستانی در البرز از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دستور کار قرار گرفته است.

شهبازی گفت: ۱۶۰۰ تخت بیمارستانی در دولت تدبیر و امید در البرز ایجاد شد و سه بیمارستان نیز پس از سفر رئیس جمهور محترم به البرز، پیش بینی شد که اکنون پیشرفت خوبی نیز دارند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران البرز در جریان شیوع کرونا به حق ایثار کردند، افزود: ما آماده هستیم تمامی امکانات استان را بسیج کنیم تا سپاه پاسداران در استان متراکم و پرجمعیت البرز بیمارستان احداث کند.

استاندار البرز اضافه کرد: فرصت خدمتگزاری محدود است و باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که برای مردم چه در حال و چه در آینده منشا خیر و اثر باشیم.

وی گفت: برای اختصاص زمین مناسب احداث بیمارستان سپاه پاسداران، جانمایی خواهیم کرد تا در آینده نزدیک عملیات اجرایی این امکان مهم آغاز شود.