بالاترین کیفیت، پایین ترین قیمت در بستنی و شیرینی شمس
بالاترین کیفیت، پایین ترین قیمت در بستنی و شیرینی شمس

باید بیای اینجا، تا بدونی طعم واقعی بستنی چیه؟ اگر یک گذری به بستنی و شیرینی شمس داشته باشی، طعم واقعی را می چشی و بعد محال بتونی از کنارش بگذری. مخصوصا وقتی متوجه میشی همه چیز اینجا با اصول حرفه ای و سلامت و بهداشت تهیه میشه و بهترین مواد را برای بستنی و شیرینی های خوشمزه استفاده می کنند چون شعار اینجا رضایت مشتری هست.

به گزارش اقتصاد بر خط،سری زدیم به یکی از بهترین بستنی و شیرینی های کرج. جایی که با یک بستنی سنتی لذیذ و خاص ما را میهمان کردند تا با طعم واقعی بستنی سنتی اینجا آشنا بشیم.

برای خود ما سوال بود که واقعا دلیل اصلی این که طعم بستنی اینجا این قدر خاص و خوب چیه؟ علیرضا شمس مدیر بستنی شمس توضیح کافی را در این زمینه داد و گفت: ما از سال ۱۳۷۰ اینجا مشغول به تهیه بستنی سنتی بودیم و طی پنج سال اخیر فعالیت مان را به صورت گسترده تر کردیم. تهیه بستنی اینجا به صورت کاملا سنتی و با دست انجام می گیرد.

طوری که ما برای طعم واقعی بستنی سعی کردیم به دنبال روش های سنتی باشیم و احساس کردیم اگر بستنی با دستگاه ها درست شود، طعم واقعی بستنی را از دست می دهد به همین دلیل برای دلچسب تر بودن آن از روش سنتی و دستی استفاده می کنیم که خوشبختانه با رضایت خوب مشتریان مان هم همراه بوده است. ما از مواد ارگانیک و کاملا طبیعی نیز استفاده می کنیم که این مسئله هم به موفقیت ما کمک کرده است.

وی به دلیل تفاوت بستنی شمس با برخی از بستنی فروشی ها اشاره می کند و می گوید: تفاوت ما با بقیه جاها این است که ما از صفر تا صد خامه بستنی را خودمان می زنیم و همین باعث شده که بستنی هایمان خاص باشد. از پسته و زعفران اعلا هم استفاده می کنیم و سعی می کنیم همه چیزمان در حد ایده آل باشد.

بس - بالاترین کیفیت، پایین ترین قیمت در بستنی و شیرینی شمس

مشتریان ما حتی از شهرستان ها یا خارج از کشور هستند

بستنی شمس با مشتریان زیادی روبرو است. مشتریانی که با یک بار چشیدن طعم واقعی بستنی در این محل، نتوانسته اند به راحتی از کنار آن بگذرند. شمس در این باره توضیح می دهد: مشتریان ما اصولا قدیمی هستند و پای ثابت بستنی فروشی ما. خیلی از مشتریان ما حتی از شهرستان ها یا خارج از کشور هستند. ما به دلیل این که در جاده بین المللی ایران قرار داریم مشتریان خارجی از کشور های ارمنستان، آذربایجان و … هم داریم که بستنی ما را تهیه و به خارج از کشور می برند

مدیریت بستنی شمس در ارتباط با احتمال صادرات بستنی گفت: اتفاقا در این باره تحقیقات زیادی انجام داده ایم و هدف و تلاش مان این است که بتوانیم بستنی اعلا شمس را به خارج از کشور هم صادر کنیم. مخصوصا این که مشتریان خارجی ما رضایت کافی و خیلی خوبی از بستنی ما دارند.

شیرینی و کیک خوشمزه

اینجا تنها به تهیه و فروش بستنی سنتی اعلا اکتفا نمی کنند. طعم واقعی و دلچسب شیرینی های خوشمزه را هم می توان در بستنی شمس چشید. شیرینی های تری که خامه اعلا آن مزه واقعی شیرینی را در دهانت می چشاند تا نوستالژی کودکی ات شود. جایی که مزه واقعی شیرینی های از یاد رفته را دوباره به یاد بیاوری.

پایین ترین قیمت با بالاترین کیفیت

علیرضا شمس مدیر بستنی و شیرینی شمس در خصوص کیفیت خوب شیرینی های این مجموعه می گوید: ما از خامه های کاملا طبیعی با کرم های مجاز انحصاری خودمان استفاده می کنیم و همین مسئله سبب شده تا کیفیت شیرینی های مان خوب باشد. با وجود این که محل شیرینی فروشی ما در مرکز شهر قرار ندارد اما مشتریان زیادی از کرج داریم که برای تهیه شیرینی یا بستنی ما به کلاک می آیند. می توانم به جرات بگویم با پایین ترین قیمت، بالاترین کیفیت شیرینی و بستنی را در اختیار مشتریان عزیزمان قرار می دهیم. نان خامه ای و لطیفه جز برترین شیرینی های ما است که طرفداران زیادی دارد.

12 1 - بالاترین کیفیت، پایین ترین قیمت در بستنی و شیرینی شمس
بستنی و شیرینی شمس را از دست ندهید

این یک تبلیغ نیست، واقعیت است. تنها یک بار که طعم بستنی یا شیرینی شمس را تجربه کنید، مشتری ثابت آن ها می شوید. برای مایی که یک بار بستنی شمس را تجربه کردیم گذشتن از این محل دیگر کار ساده ای نیست. اگر از جاده قدیم عبور می کنید، اگر به کلاک می روید، اگر از پل فردیس عبور می کنید، بستنی شمس نزدیک شما است. فاصله بستنی شمس با مرکز کرج تنها حدود پانزده دقیقه است و دسترسی به این محل هم آسان. البته مدیریت بستنی شمس یک خبر خوب هم دارد و این که به زودی بستنی و شیرینی شمس برای مشتریان ثابت در مرکز شهر یا سایر نقاط استان البرز آماده خدمت رسانی و ارسال سفارش ها است.

بستنی شمس این آمادگی را دارد که با سایر ارگان ها، تالار ها و مراکز نیز همکاری لازم را داشته باشد. سفارش می گیرد، شیرینی و بستنی خوب در بهترین کیفیت را تحویل می دهد.

کیلومتر ۲۸ جاده قدیم یا کلاک پایین نبش برق شمالی محل اصلی بستنی و شیرینی شمس است. جایی برای طعم واقعی و لذت چشیدن مزه های از یاد رفته که می توان گفت اگر شیرینی و بستنی شمس در مرکز شهر کرج قرار داشت شاهد صف های طولانی مردم برای تهیه این بستنی یا شیرینی بودیم.

حرف آخر

علیرضا شمس که یکی از ورزشکاران کرجی است در انتها ضمن تشکر از مشتریان و مردم خوب البرز و کلاک می گوید: جا دارد از حمایت های پدرم در موفقیت این مجموعه تشکر کنم. از مشتریان خوب و عزیزمان به خصوص مردم خوب کلاک که همیشه همراه ما بودند و در بهبودی و موفقیت کار ما را تنها نگذاشتند سپاسگزارم.
یکی از امتیاز های نان و شیرینی های ما حضور آقای فرد در شیرینی شمس است که از بهترین ها در پخت شیرینی و کیک هستند و همین مسئله هم به موفقیت ما کمک کرده که جا دارد از ایشان هم یک تشکر ویژه داشته باشم