جعفر سلیمانی: اتحاد در بخش خصوصی راه برون رفت از بحران اقتصادی است
جعفر سلیمانی: اتحاد در بخش خصوصی راه برون رفت از بحران اقتصادی است

کاندیدای سومین دوره انتخابات اتاق بازرگانی البرز گفت : اتحاد فعالان اقتصادی بخش خصوصی تنها راه برون رفت از بحران اقتصادی است.

به گزارش اقتصاد بر خط ، جعفر سلیمانی عضو هیئت مدیره انجمن بتون البرز و از بانیان تشکیل آن است. وی کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه شهید بهشتی دارد و دو دوره در هیئت رئیسه اتاق بازرگانی بوده است.

وی در تشریح خط مشی خود گفت: به کار تشکلاتی باور دارم و معتقدم با همدلی می‌توان به آن رسید. طی این مدت سعی کردم بدون نگاه شخصی و بنگاهی به کارم بپردازم. باور دارم اگر بخش خصوصی متشکل و واحد باشد قطعا به اهداف خود خواهد رسید.

سلیمانی در ادامه به بیان مشکلات مهم فعالیت‌ تشکلاتی در ایران پرداخت و اظهار داشت: اول باید بپذیریم که ما در حال گذار و تمرین دموکراسی هستیم و امیدوارم هر چه زودتر از این مرحله عبور کنیم و به ایده‌آل های جامعه جهانی نزدیک‌تر شویم.

وی با ذکر خاطره‌ای از سفر خویش به یکی از کشورهای موفق گفت: در سفری که چندی پیش داشتم متوجه شدم در شهر کوچک کپنهاگ که به اندازه کرج است، ۴۵۰ هزار نفر در اتاق بازرگانی آن عضو هستند. این امر مبین این موضوع است که تشدد و تعدد آرا در کشور ما سبب عدم پیشرفت ما شده است.

 وی با بیان این مهم که با تشکیل اتاق فکری در اتاق بازرگانی البرز سعی کردیم نظرات سایر تشکلات را هم داشته باشیم تا مطالبات خود را یکی کرده و از حاکمیت بخواهیم، افزود: ای کاش حداقل افرادی که در کمیسیون‌های مختلف مجلس حضور داردند از کارآفرینان باشند که درد آنان را بفهمند.

منبع: خبرآنلاین