دستاورد بزرگ اتاق البرز در دوره دوم ، توسعه آموزش و تقویت انجمن ها بود
دستاورد بزرگ اتاق البرز در دوره دوم ، توسعه آموزش و تقویت انجمن ها بود

مهدی کامکار گفت :اتاق البرز در دوره دوم اقدامات ماندگاری انجام داد. در زمانی که من مسئولیت یک انجمن را عهده دار بودم، اتاق البرز بمن اجازه داد تا دبیرخانه انجمن را در اتاق تشکیل بدهیم و از ظرفیت های و فرصت های اموزش و مشاوره استفاده کنیم که شایسته تقدیر است.

به گزارش اقتصاد بر خط ، مهدی کامکار در جمع صنعتگران و فعالان اقتصادی و در جلسه مشترک با اعضای اتحاد اندیشمندان کار و اشتغال گفت :ما صنعتگران رسالتی داریم و ان استفاده از جوانان که سرمایه های این کشور تلقی میشود، تعریف شده است که در سالهای اخیر و با مشکلات صنعت باید بخش های تحقیق و توسعه را توسط نیروی جوان مورد بازنگری قرار میدادیم. 


البرز ، قطب تولید محصولات بهداشتی

وی با اشاره به اینکه البرز قطب تولید محصولات بهداشتی است و این ظرفیت میتواند همزمان هم نیاز نیاز داخلرو هم نیاز منطقه را تامین کند، افزود: صنعت ما قدرت بسیاری دارد اما بدلیل مسایل و گرفتاری های بیشمار سیاسی، مغفول مانده و رشد مناسبی نداشته است، اما تحریم ها و گرفتاری های امروز را با اتکا به نیروی جوان میتوان مسیر توسعه را هموار کرد.

کامکار اظهار داشت :از هیات رییسه قبلی اتاق قدردانی میکنیم و امیدوارم در اعلام نتایج انتخابات بعدی هم شاهد حضور دوستان در اتاق بازرگانی باشیم.

وی ادامه داد : ۶۰سال حضور در فعالیت های اجتماعی دستاورد زندگی من بوده است اما در ۴ سال اخیر اتحاد و همراهی مورد نیاز برای تعامل با بخش دولتی و ارگان های مرتبط با بخش صنعت، بازرگانی و اقتصاد به خوبی در اتاق دیده میشد و امید است در دوره جدید نیز شاهد تداوم ان باشیم.

کامکار تاکید کرد :اتاق یک نهاد غیر دولتی است که میتواند با اتحاد و همبستگی موفق باشد چرا که هر زمان انشقاقی بوجود امده ‌شکست خورده ایم که نتیجه ای جز خسران و هدر رفت امکانات نداشته است.

اتاق البرز در دوره دوم اقدامات ماندگاری انجام داد. در زمانی که من مسئولیت یک انجمن را عهده دار بودم، اتاق البرز بمن اجازه داد تا دبیرخانه انجمن را در اتاق تشکیل بدهیم و از ظرفیت های و فرصت های اموزش و مشاوره استفاده کنیم که شایسته تقدیر است.

وی گفت :ما هراسی از تحریم نداریم چرا که مارا فولاد ابدیده میکند مشروط به اینکه اتحاد و یگانگی در اتاق وجود داشته باشد.

مدیر هولدینگ عطر اگین در پایان اذعان کرد :اگر اتاق ها که چکیده اقتصاد بخش خصوصی هستند انسجام داشته باشند باید بتوانند نظرات خود را برای انتخاب وزیر صنعت معدن و تجارت و همچنین اعضای کمیسیون عمران مجلس ارائه دهند.

منبع: خبرآنلاین