رد صلاحیت ۶۰ نفر از کاندیداهای اتاق بازرگانی صحت ندارد
رد صلاحیت ۶۰ نفر از کاندیداهای اتاق بازرگانی صحت ندارد

ابراهیم بهادرانی، رئیس هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی تهران عدم صلاحیت 60 نفر از کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی را رد کرد و گفت: براساس لیست نهایی که برای اتاق بازرگانی تهران ارسال شده فعلا هیچ یک از ثبت نام‌کنندگان اتاق بازرگانی تهران رد صلاحیت نشده‌اند.

به گزارش اقتصاد بر خط، رئیس هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی تهران در پاسخ به این پرسش که آیا رد صلاحیت ۶۰ نفر از کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی صحت دارد یا خیر؟ به تجارت‌نیوز گفت: رد صلاحیت ۶۰ نفر از کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی تهران صحت ندارد. براساس لیست نهایی که برای اتاق بازرگانی تهران ارسال شده فعلا هیچ یک از ثبت نام‌کنندگان اتاق بازرگانی تهران رد صلاحیت نشده‌اند.

ابراهیم بهادرانی افزود: لیست ابتدایی اعضای کاندید شده در انتخابات اتاق بازرگانی از سوی انجمن نظارت به اتاق بازرگانی تهران ارسال شده است اما لیست نهایی داوطلبان یکم اسفند ماه از سوی هیات عالی نظارت اعلام خواهد شد.

او به مکان برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی اشاره و اظهار کرد: نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی در محل هتل لاله تهران برگزار خواهد شد.