سرعت عمل و اطلاع‌رسانی به‌موقع در زمان بحران‌ها بسیار مهم است
سرعت عمل و اطلاع‌رسانی به‌موقع در زمان بحران‌ها بسیار مهم است

مدیرکل روابط‌عمومی وزارت نیرو در نخستین نشست شورای هم‌اندیشی روابط‌عمومی‌های شرکت‌های زیرمجموعه آبفای استان تهران بر ضرورت توجه به اثربخشی فعالیت‌های روابط‌عمومی تاکید کرد.

به گزارش اقتصاد بر خط ، صدیقه ببران گفت: توجه به افکار عمومی و تامین نیاز خبری آنان از رویکردهای مهم وزارت نیرو در حوزه روابط‌عمومی است که روابط‌عمومی شرکت آبفای استان تهران به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ این مجموعه می‌تواند نقش بزرگی در عملیاتی‌کردن این رویکرد داشته باشد.

سرعت عمل و اطلاع‌رسانی به‌موقع در زمان بحران‌ها بسیار مهم است

او افزود: منابع، امکانات و نیروی انسانی زمانی اثربخش است که میزان رضایت مردم از خدمات ما را بالا ببرد.
مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو با تاکید بر تقویت ارتباط موثر با رسانه‌ها گفت: سرعت عمل و اطلاع‌رسانی به‌موقع در زمان بحران‌ها بسیار مهم است و بی‌توجهی به این امر می‌تواند سازمان‌های خدمات‌رسانی مانند آب و فاضلاب را با شرایط پیچیده‌ای مواجه کند.

در بخش دیگری از این نشست، مدیرکل روابط‌عمومی شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: اتفاقاتی که در روابط‌عمومی شرکت آبفای استان تهران رخ می‌دهد در جریان‌سازی در حوزه فعالیت‌های روابط‌عمومی‌های شرکت‌های آب و فاضلاب سراسر کشور بسیار اثرگذار است.

محمد خلیلی پیر با اشاره به توان کارشناسی و مدیریتی شرکت آب و فاضلاب استان تهران خاطرنشان کرد: فعالیت‌های این شرکت با توجه به نوع خدمتی که در کلان‌شهری مانند تهران ارائه می‌شود از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است.

در آغاز این نشست محسن پارسا مدیر روابط‌عمومی آبفای استان تهران با تشریح رویکردها و برنامه‌های کلان این دفتر گفت: کوشش ما این است که روابط‌عمومی پیشگامِ سازمان و به سوی حرفه‌ای‌ترشدن حرکت کند؛ زیرا در سازمانی مانند آب و فاضلاب که چارچوب فعالیت‌های آن فنی و مهندسی است کار روابط‌عمومی که به حوزه علوم انسانی مرتبط‌تر است، سخت‌تر می‌شود و از این رو روابط‌‌عمومی نیازمند حرکت در مسیر علمی و استانداردهای جهانی با رویکرد بومی است.

پارسا تاکید کرد: ما در روابط‌عمومی آبفای استان تهران می‌کوشیم فعالیت‌ها را با مداقه جلو ببریم و در همین چارچوب توانسته‌ایم شورای سیاست‌گذاری روابط‌عمومی را تشکیل دهیم و فعالیت‌های مغفول در روابط‌عمومی را احیا کنیم.

منبع: عصر صنعت