شهردار فردیس:  هر جمعه طرح جهادی پاکداشت شهر در محله ای از هر منطقه شهرداری فردیس اجرا می شود
شهردار فردیس:  هر جمعه طرح جهادی پاکداشت شهر در محله ای از هر منطقه شهرداری فردیس اجرا می شود

شهردار فردیس از روند اجرای طرح جهاری پاکداشت بازدید کرد.

‍به گزارش اقتصادبرخط و به نقل از خبرآنلاین ، محمد خسرو زاده در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح جهادی پاکداشت شهر در شهرک های ناز و منظریه فردیس که روز جمعه انجام شد، با بیان اینکه حوزه خدمات شهری شهرداری فردیس از ابتدای سال جاری نسبت به اجرای طرح جهادی پاکداشت شهر در محلات مختلف شهر فردیس اقدام می کند، اظهار کرد: برای اجرای این طرح محلات مختلف هر منطقه تقسیم بندی شده و بر اساس اولویت بندی، هر جمعه طرح پاکداشت در یک محله از هر منطقه اجرای می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه حوزه های خدمات شهری مناطق شهرداری فردیس باید تمام تلاش خود را بکار گیرند تا طرح نگهداشت شهر به طور مطلوبی اجراء و رضایتمندی شهروندان را به همراه داشته باشد.

شهردار فردیس با بیان اینکه بهسازی فضاهای سبز شهری و رنگ آمیزی جداول و دیوارها موجب ایجاد فضای مطلوب بصری می شود، تاکید کرد: رفع اغتشاشات بصری از اهمیت بالایی برخوردار است؛ حوزه های خدمات شهری در این راستا اقدامات لازم را انجام دهند.

خسرو زاده تصریح کرد: با بروز رسانی وضعیت رفت و روب معابر، پاکسازی زمین های خالی از خاک و نخاله ها و … در محلات مختلف فردیس، عملیات نگهداشت آسان تر می شود.

وی با بیان اینکه فضاهای سبز شهری ریه های تنفسی شهر به شمار می روند، خاطرنشان کرد: حفظ و توسعه این فضاها به طور ویژه در دستور کار مدیریت شهری فردسی است.