صنایع دستی و گردشگری البرز نیازمند توسعه بیشتر است
صنایع دستی و گردشگری البرز نیازمند توسعه بیشتر است

شادی حاضری کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی البرز برنامه خود را فعالیت در کمیسیون صنایع دستی و گردشگری بیان کرد و گفت: با ارتقاء سطح صنایع دستی میتوانیم به رونق گردشگری و افزایش جذب توریست بپردازیم.

به گزارش اقتصاد بر خط ، شادی حاضری یکی از اعضای ائتلاف «اتحاد اندیشمندان کار و اشتغال» است که بیش از ۲۰ سال در حوزه صنایع دستی فعالیت دارد. وی خود را تولید کننده ۱۷ نوع کالای هنری معرفی کرد و گفت: در دوره اول عضو کمیسیون گردشگری و در دوره دوم اتاق بازرگانی رئیس کمیسیون صنایع دستی و گردشگری بوده ام و سعی دارم از تجربه چند ساله خود در اتاق البرز و اتاق ایران در دوره بعد استفاده کنم.

 وی در تشریح برنامه های خود گفت: برنامه من این است که در کمیسیون صنایع دستی و گردشگری فعالیت داشته باشم. البرز دارای هنرمندان بسیار خوب و با ذوقی است که می توانیم از وجود آنان بهره ببریم و با ارتقاء سطح صنایع دستی به رونق گردشگری و افزایش جذب توریست بپردازیم.

حاضری اضافه کرد: محصولاتی که از این ۱۷ هنر تولید می کنیم را علاوه بر ارسال به ۱۰ شهر ایران به کشورهای انگلستان و کانادا نیز صادر کرده ایم. اگر با همدلی و بدون حاشیه کار کنیم به موفقیت های زیادی خواهیم رسید.

منبع: خبرآنلاین