ماشین های ۵۰ میلیونی را بشناسید
ماشین های ۵۰ میلیونی را بشناسید

بررسی قیمتها در بازارخودرو نشان میدهد، امکان خرید حداقل ۱۰ خودروی تولید داخل با بودجه ۵۰ میلیون تومانی وجود دارد.

به گزارش اقتصاد بر خط، همواره در سراسر جهان، بازارهای خودرویی متفاوتی وجود دارند. از طرفی، یکی از عجیب‌ترین بازارها در زمینه خرید و فروش خودرو، مربوط به ایران است.

 متاسفانه بازار خودرویی ایران به‌دلیل هرج و مرج‌های گوناگون، عدم ثبیت قیمت‌ها، کم فروشی‌ها و تخلفات عدیده صورت گرفته از سوی فروشنده‌ها، بسیار دچار تلاطم بوده و کارشناسان این حوزه معتقدند که تا مشکلات عنوان شده حل و فصل نشود، نمی‌توان امید به تثبیت بازار داشت. در همین رابطه، امروز قصد داریم با نگاهی به شرایط کنونی بازار خودرویی ایران، بهترین مواردی را که می‌توان با بودجه ۲۵ الی ۵۵ میلیون تومان خریداری کرد را عنوان کنیم.

 گفتنی است، خودروهای گازسوز نیز در این بررسی به‌دلیل عدم دریافت برخی از استانداردهای لازم حضور نخواهند داشت.

 در اینجا لازم است بر این نکته تاکید شود که خودرو هایی که ما امروز به معرفی آنها می پردازیم تنها بخشی از خودرو های موجود در کشور هستند.

 اگر بخواهیم از خودرو دارایی پایین ترین قیمت شروع کنیم، همانطور که مشخص است که ابتدا باید سراغ  پراید برویم. با مبلغی حدود ۳۷ میلیون تومان.  در ادامه میتوان به گزینه های بعدی مثل تیبا، تیبا۲،ساینا دنده ای، ام وی ام ۱۱۰، وانت آریسان، وانت پراید، پژو ۴۰۵، سمند اس ای و نمونه های دیگری از خودرو های دست دوم  اشاره کرد.

 گفتنی است، در بازار دست دوم ها نیز باید به سمند ال ایکس مدلهای سال های ۸۱ تا ۹۵، سمند سورن مدل سالهای ۸۶ تا ۹۳، پژو پارس مدلهای سال های ۸۶تا ۹۳، تندر ۹۰ مدلهای سالهای ۸۶ تا ۹۱، هیوندای ورنا دنده دستی فقط مدلهای ۸۶، کیا ریو دنده دستی مدلهای ۸۶ تا ۹۱، مزدا ۳۲۳ در نمونه های دنده دستی و اتومانیک از مدل سالهای ۸۱تا ۸۶،سیتروئن زانتیا مدال سالهای ۸۰ تا ۸۵ اشاره کرد.

 همانطور که اشاره شد تمامی خودروهای مذکور حداکثر دارای قیمت۵۵ میلیون تومان هستند پس مراقب باشید در بازار پرنوسان  این روزها از شما سو استفاده نشود.

منبع:خبر فوری