مصطفی هاشمی : پرهیز از بداخلاقی‌ها و تخریب رمز پیروزی جمعی است
مصطفی هاشمی : پرهیز از بداخلاقی‌ها و تخریب رمز پیروزی جمعی است

مصطفی هاشمی از اعضای اتحاد اندیشمندان کار و اشتغال با بیان اینکه این مسیر هوشمندانه انتخاب شده است، اظهار داشت: از قدیم گفته می‌شد تجربه بهتر از علم است اما من‌ معتقدم در حال حاضر تجسم‌سازی ذهنی بهتر از تجربه است.

به گزارش اقتصاد بر خط، هاشمی که از چهره های مطرح کاندیداهای اتاق بازرگانی البرز است، در همایشی که عصر چهارشنبه در سالن سینما پرشین مهرشهر برگزار شده بود، اتاق بازرگانی را بهانه‌ای برای انسجام و اتحاد بیشتر فعالان اقتصادی قلمداد کرد.

وی ضمن تقبیح بد‌اخلاقی‌های صورت گرفته اذعان داشت: من همیشه به عنوان یک نیروی عملیاتی و اجرایی در تلاش بودم طبق رسالت اخلاقی خویش در پیشبرد اهداف اقتصادی و اجتماعی گام بردارم و معتقدم با رعایت ضوابط اخلاقی می‌توان مسیر بهتری را طی کرد.

مصطفی هاشمی با بیان اینکه آیا ما ۱۵ نفری که این اتحاد را تشکیل داده‌ایم، خودمان یکدیگر را به واقع قبول داریم یا خیر اظهار داشت: قبل از این انتخابات بارها اعلام کردم افرادی که مایل به حضور در اتاق بازرگانی البرز هستند، کاندید شوند. حتی درخواست برگزاری رفراندوم را دادم.

وی در پایان ضمن تاکید مجدد بر پرهیز از تخریب یکدیگر و دوری از بداخلاقی‌ها تصریح کرد: شاید خود من به کسی خارج از این لیست رای دهم ولی معتقدم باید فردی اصلح انتخاب شود که لیاقت حضور در اتاق بازرگانی را داشته باشد.

منبع: خبرآنلاین