وحیدی با اشاره به کمبود پارکینگ در شهر اشاره کرد و گفت: در شرایط فعلی کلانشهر کرج به حدود هزار پارکینگ نیاز دارد تا بخشی از مشکل ترافیک شهر مرتفع شود.

به گزارش اقتصاد بر خط،  منصور وحیدی در جلسه شورای شهر کرج اظهار کرد: هوشمندسازی ترافیک یکی دیگر از راهکارهای تسهیل در تردد خودروهاست که باید به صورت جدی تری در دستور کار قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه برای توسعه شهر باید اجرای پروژه‌های محلی و منطقه‌ای را مورد توجه قرار داد افزود: نباید فقط روی پروژه‌هایی مثل مترو و کمربند شمالی متمرکزشد.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود به وضعیت پروژه قطار شهری کرج گفت: با توجه به وضعیت موجود به نظر نمی‌رسد این پروژه تا شش سال آینده نیز به بهره برداری برسد. پروژه کمربند شمالی هم به نظر نمی‌رسد تا پایان عمر شورای پنجم به بهره برداری برسد.

وحیدی ادامه داد: باید به سمتی پیش برویم که بودجه مصوب به بودجه‌ای که در نهایت محقق می‌شود نزدیک شود. شهرداری باید در حوزه انسانی، مالی و اعتباری و… به نظم و انسجام مشخصی برسد تا بتوان برای دستیابی به اهداف مدیریت شهری گام های جدی تری برداشت.

این مسئول در ادامه افزود: قبل از پیروزی انقلاب داشتن آزادی، برخورداری از خدمات عادلانه، کاهش فاصله طبقاتی و بسیاری امور دیگر برای مردم آرزو بود.

وحیدی توضیح داد: با پیروزی انقلاب بسیاری از خواسته‌ها و مطالبات مردمی محقق شده و امروز مردم با آرامش و بدون سایه استبداد روزگار می‌گذرانند. البته در حال حاضر هم مردم با مشکلاتی به ویژه در حوزه اقتصاد مواجه هستند ولی نباید از خدمات ارزنده‌ای که در طول ۴۰  سال گذشته صورت گرفته چشم پوشی کرد.

منبع: خبرگزاری آنلاین