اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی از اثر شهید مطهری
اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی از اثر شهید مطهری

در راستای کمک به معرفی بیشتر افکار و اندیشه‌های استاد شهید مطهری، مسابقه کتابخوانی با موضوع « مفهوم آزادی عقیده» که بخشی از کتاب آینده انقلاب اسلامی است، ویژه اعضای بسیج رسانه برگزار شده بود، طی مراسمی جوایز برگزیدگان در سپاه استان اهدا شد.

به گزارش اقتصاد بر خط ، طی مراسمی در آستانه ی میلاد کریم اهل بیت (ع)مسابقه کتابخوانی با موضوع « مفهوم آزادی عقیده» اثر شهید مطهری از سوی بسیج رسانه برگزار شده بود، جوایز برگزیدگان در سپاه استان اهدا شد.

ابراهیم نوروزی فر با بیان این مطلب اظهار داشت: سازمان بسیج رسانه استان البرز در راستای گرامیداشت هفته عقیدتی در بسیج، شهادت شهید مطهری و روز معلم، اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه اعضای بسیج رسانه نمود.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز با تاکید بر مطالعه کتب شهید مطهری و ترویج تفکر این معلم بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی اظهار کرد: دشمنان ما به دنبال ناکارآمد نشان دادن اسلام ناب به جهانیان هستند و با مبارزه با روحیه انقلابی به ترویج بی تفاوتی در جوامع اسلامی کمک می‌کنند.

وی ابراز کرد:‌ دشمنان انقلاب دائماً به دنبال تخریب و مسخ باورهای دینی ما در جامعه اسلامی هستند و تمام سعی و تلاششان این است که روزی به این هدف برسند؛ لذا در سپاه و بسیج به عنوان مدافعان و بازوان انقلاب اسلامی کارهای خوب و ارزشمند و جامعی جهت مقابله با این نقشه‌های دشمن صورت می‌گیرد.

این مسئول در پایان گفت: در راستای کمک به معرفی بیشتر افکار و اندیشه‌های استاد شهید مطهری، مسابقه کتابخوانی با موضوع « مفهوم آزادی عقیده» که بخشی از کتاب آینده انقلاب اسلامی است، ویژه اعضای بسیج رسانه برگزار شده بود، طی مراسمی جوایز برگزیدگان در سپاه استان اهدا شد.

منبع: بسیج رسانه البرز