کشف ۲۵۰ هزار سوخت قاچاق در شرق کرمان
کشف ۲۵۰ هزار سوخت قاچاق در شرق کرمان

فرمانده انتظامی استان از توقیف 10دستگاه تانکر و کامیون حامل 250 هزار لیتر سوخت قاچاق در عملیات پلیس شهرستان ریگان خبر داد.

به گزارش اقتصاد بر خط ، سردار’رضا بنی اسدی فر’ روز پنجشنبه افزود: در تداوم طرح ها و تدابیر مبارزه با کالا و سوخت قاچاق، ماموران انتظامی شهرستان ریگان با رصد و انجام کار اطلاعاتی از عبور یک محموله سنگین سوخت قاچاق از محورهای حوزه این شهرستان مطلع شدند. 


وی افزود: در این راستا ماموران پلیس ریگان با بهره گیری از ظرفیت عملیاتی خود ۱۰دستگاه تانکر و کامیون حامل سوخت را در محور اصلی شهرستان متوقف کردند. 
سردار بنی اسدی فر بیان داشت: در این عملیات ها در مجموع۲۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل که از نقاط مرکزی کشور به مقصد استان های شرقی و نهایتا انتقال به خارج کشور بارگیری شده بود کشف و در این رابطه۱۲ نفر دستگیر شدند. 


فرمانده انتظامی استان با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل این متهمان به مراجع قضائی تصریح کرد: کشف این محموله بزرگ و سازمان یافته در سایه کار اطلاعاتی و تدابیر شبانه روزی رده های انتظامی، نشانگرعزم جدی پلیس در عرصه مبارزه با سوخت قاچاق است که تلاش می شود این سرمایه های ملی برای نسل های امروز و فردای میهن عزیزمان حفظ شوند. 


ریگان در ۲۸۰کیلومتری شرق کرمان قرار دارد. 

  • منبع خبر : ایرنا