اپلیکیشن پیام‌رسان فیس‌بوک مسنجر اعلام کرده است که گزینه لغو ارسال پیام‌های فرستاده شده (Unsend) را به پلت‌فرم خود افزوده است .

به گزارش اقتصاد بر خط، با توجه به آنکه بسیاری از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان این روزها با یکدیگر در رقابت تنگاتنگی به سر می‌برند و هر از گاهی قابلیت‌های جدیدی را به پلتفرم‌های مورد استفاده خود می‌افزایند، حالا فیس‌بوک به تازگی اعلام کرده است که ویژگی حذف و لغو ارسال پیام‌های فرستاده شده را به پیام‌رسان فیس‌بوک مسنجر خود اضافه کرده است تا بدین وسیله به کاربرانش اجازه دهد بدون نگرانی از اینکه در ارسال یک پیام اشتباهی مرتکب شده‌اند و یا برای فرد و گروهی اشتباهی آن را ارسال کرده‌اند، بتوانند هر زمانی پس از فرستاده شدن آن را پاک کنند تا دیگر مخاطبان آن را نتوانند مشاهده کنند.

چندی پیش بود که گزارش‌های منتشر شده در فضای مجازی حاکی از آن بود که فیس‌بوک مسنجر قصد دارد چنین قابلیتی را به پلتفرم پیام‌رسان خود بیافزاید تا کاربرانش بتوانند پیام‌های ارسال شده خود را حتی بعد از ارسال به مخاطبان حذف کنند.

بر اساس گزارش وب سایت phonearena ، به نظر می‌رسد که این قابلیت در صورتی که کاربران پیام‌های ارسالی خود را پاک کنند، تنها ۱۰ دقیقه به کاربران مهلت و فرصت می‌دهد تا بتوانند پیام‌های موردنظر خود را حذف کنند.

این بدان معناست که کاربران در هر دو سیستم عامل اندروید و آی‌اواس قادر خواهند بود پیام‌های ارسال شده خود را حتی بعد از آنکه برای مخاطبان فرستادند، حذف کنند.

منبع:خبرگزاری ایسنا