یداله مالمیر: اتاق به مدیران پشت‌میزنشین نیاز ندارد
یداله مالمیر: اتاق به مدیران پشت‌میزنشین نیاز ندارد

کاندیدای دور سوم انتخابات اتاق بازرگانی البرز گفت : اتاق بازرگانی قوانین خاص خود را دارد و ما باید فارغ از شعار این قوانین را عملیاتی کنیم.

به گزارش اقتصاد بر خط ، یداله مالمیر با بیان اینکه در سال ۹۱ به عنوان کارآفرین نمونه کشوری و سال ۹۲ به عنوان کارآفرین نمونه استان انتخاب شده است، اظهار داشت: در استان البرز انجمن بسیج را پایه گذاری کردم و توانسته ایم در دو دوره متوالی به عنوان انجمن برتر استان شناخته شویم.

وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی قوانین خاص خود را دارد و ما باید فارغ از شعار این قوانین را عملیاتی کنیم، خاطرنشان کرد: روحیه من نظامی است و ستادی نیستم از پشت میز نشستن و فرمان دادن به شدت متنفر هستم.


رئیس کمیسیون باید از نماینده هیئت ها باشد

وی افزود: سه گروه می توانند به اتاق کمک کنند. انجمن‌ها، شهرک‌ها و اتاق فکری که در این برنامه حضور دارند. اعتقاد دارم رئیس کمیسیون باید از نماینده هیئت ها باشد، چرا که انجمن ها از نظر ساختاری خلاصه ای از صنف خودشان هستند و باید این مشکلات در اتاق مطرح شود. ما شهرک صنعتی در استان البرز داریم که هر یک مشکلات خاص خود را دارند. دوستان آماری داده اند مبنی بر اینکه در این شهرک بیش از سه هزار و خرده ای شهرک صنعتی وجود دارد. ولی آمار دقیقی از صنعت گران و تعداد دقیق واحدهای شهرک های صنعتی وجود ندارد و اولین قدم احصاء وضعیت استان است که متوجه شویم چند واحد تولیدی و صنعتی داریم و هر یک به چه سمت و سویی در حال فعالیت هستند. 

مالمیر در تشریح برنامه های خود گفت: در صورتی که رای بیاورم برنامه من این است که از این سه گروه در اتاق بهره مند شویم. اتاق باید ۱۵ نفر رئیس داشته باشد یعنی ۱۵ نیروی توانمند که به کار بپردازند و وظایف به گونه ای تقسیم شود که هر یک گوشه ای از کار را قبول کنند. 

وی تاکید کرد: خواهش می کنم ابتدا تحقیق کنید و اگر شایسته هستم به من رای دهید و در غیر این صورت به من رای ندهید. چون  جای کس دیگری را می گیرم  و ممکن است ۴ سال دیگر اینجا جمع شویم و آرزو کنید ای کاش به وی رای نداده بودیم.

منبع: خبرآنلاین