۱۱۶۲ نفر از بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر استان البرز  از پرداخت حق بیمه خود در سه ماهه اول سال معاف شدند
۱۱۶۲ نفر از بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر استان البرز  از پرداخت حق بیمه خود در سه ماهه اول سال معاف شدند

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز از پرداخت حق بیمه سهم هنرمندان در سه ماهه اول سال از سوی صندوق اعتباری هنر خبر داد .

به گزارش اقتصادبرخط و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز ، ناصر مقدم مدیر کل ، ضمن اعلام این خبر گفت : با توجه به جلسه مدیرعامل صندوق اعتباری هنر که با ریاست دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری و با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده است ، مقرر شد هنرمندان در ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد از پرداخت سهم بیمه خود معاف شوند.
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز افزود: این اقدام از ماه (اردیبهشت) آغاز می شود و نیازی به مراجعه حضوری هنرمندان نیست و صندوق اعتباری هنر تمامی اقدامات و مراحل این کار را انجام می دهد.

وی تصریح نمود  : تعداد  ۱۱۶۲ نفر از بیمه شدگان صندوق اعتباری در استان البرز حضور دارند که مشمول این طرح هستند که بعضی از بیمه شدگان از اطلاعیه صندوق اعتباری مطلع نشده بودند و حق بیمه سه ماهه اول را پرداخت نموده اند که امیدواریم نسبت به عودت مبلغ واریز شده و یا لحاظ شدن برای سه ماهه دوم نیز از سوی صندوق اقداماتی انجام شود .

ناصر مقدم در پایان اظهار داشت : از مدیرعامل و هیات مدیره صندوق اعتباری هنر ، دکتراسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری و سید عباس صالحی وزیر محترم فرهنگ وارشاد اسلامی به دلیل حسن تدبیر، توجه به مسایل بیمه ای و معیشتی  اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه و اهتمام نسبت به تشکیل این جلسه قدردانی کرد.