اتحاد اندیشمندان کار و اشتغال البرز چکیده بزرگان صنعت و اقتصاد استان است
اتحاد اندیشمندان کار و اشتغال البرز چکیده بزرگان صنعت و اقتصاد استان است

مشاور اتحاد اندیشمندان کار و اشتغال البرز در جمع صنعتگران و فعالان اقتصادی که با هدف شرکت در انتخابات سومین دوره اتاق بازرگانی البرز اظهار داشت :در حالی که استان البرز در شرایط ویژه ای از نظر صنعتی و کشاورزی در کشور قرار دارد و 3300پروانه بهره برداری فعال استان ان را در گوقعیت برجسته ای قرار داده است خروجی انتخاب این مجموعه باید از استاندارد های بالایی برخوردار باشد.

به گزارش اقتصاد بر خط ، وی افزود :ما بر این باوریم که شکل گیری ائتلاف تنها کارکرد انتخاباتی و مقطعی دارد در صورتی که ما با تشکیل این اتحاد تصمیم داریم تا با جریان سازی در فضای اقتصادی استان، کمک حال بخش دولتی باشیم. 

فرشباف ادامه داد :دولت باید دست بخش خصوصی را بگیرد و با اتحاد و همفکری با ان چرخ اقتصاد کشور را به حرکت در اورد و به عبارتی دیگر دولت چاره ای جز اعتماد به بخش خصوصی ندارد.

وی با تاکید بر اینکه اعضای لیست اتحاد افرادی صادق و اخلاق مدار بوده و چکیده جمع فرهیختگان اقتصادی استان هستند اعلام کرد :انجمن های تخصصی نیز نمایندگانی در این لیست دارند. 

مدیر عامل شهرک صنعتی بهارستان با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور در سال اینده تصریح کرد :ما ادامه دهنده راه دوستان دوره دوم اتاق در دوره جدید خواهیم بود تا با ادامه برنامه آنها بتوانیم موقعیت های بیشتر و بهتری را برای استان رقم بزنیم.

منبع: خبرآنلاین