شهرجدید هشتگرد با ۲۵ قرارداد مشارکتی  توسعه می یابد
شهرجدید هشتگرد با ۲۵ قرارداد مشارکتی  توسعه می یابد

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از انعقاد ۲۵ قرارداد مشارکتی به ارزش ۳۰ هزار میلیارد ریال برای توسعه این شهر خبر داد.

به گزارش اقتصاد بر خط ، داود صفدری ضمن تشریح عملکرد و اقدامات شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افزود: با امضای این قرارداد گام مؤثری برای توسعه زیر ساخت‌های شهر جدید هشتگرد برداشته می‌شود.

وی بیان داشت: درماه های اخیر پنج هزار واحد مسکونی جدید در شهر جدید هشتگرد احداث و به متقاضیان واگذار شد ضمن آنکه ساخت ۲۰ مدرسه جدید و توسعه ۲۰ هکتار فضای سبز در این شهر به پایان رسید.

صفدری افزود: اتمام پروژه مترو و مسکن مهر با خدمات مورد نیاز آن از دیگر اقدامات مهم شرکت عمران در سال ۹۸ است که با همکاری دستگاه‌های خدمات رسان آینده خوبی را برای این شهر و ساکنان آن به ارمغان خواهد آورد.

وی بیان داشت: یک شهر جدید زمانی موفق خواهد بود که بتواند زیر ساخت‌ها را در یک زمانبندی مناسب و به موقع برای استفاده ساکنان آن فراهم کند.

وی در ادامه ضمن اشاره به پروژه بیمارستان شهر جدید هشتگرد گفت: اقدامات خوبی در راستای رفع موانع و ادامه پروژه با همکاری مسئولان منطقه انجام شده که در آینده‌ای نزدیک شاهد به بار نشستن تلاش‌هادراین بخش هستیم.

شهرجدید هشتگرد با جمعیتی حدود ۶۵ هزار نفر در صورت تأمین زیر ساخت‌ها و واگذاری مسکن مهر به تمام متقاضیان، جمعیت آن در سال‌های آینده به بیش از ۵۰۰ هزار نفر می‌رسد.

منبع: ایرنا