علی لاریجانی رییس مجلس در جمع صنعتگران استان البرز: مرتضی سلطانی پدیده است / تاکید گروه صنعتی و پژوهشی زر بر روی تحقیق و توسعه مایه خرسندی است
علی لاریجانی رییس مجلس در جمع صنعتگران استان البرز: مرتضی سلطانی پدیده است / تاکید گروه صنعتی و پژوهشی زر بر روی تحقیق و توسعه مایه خرسندی است

به گزارش اقتصاد بر خط به نقل از پایگاه خبری قتصاد غذا «فود پرس» : رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مرتضی سلطانی یک پدیده است و اینکه به جای بیان مشکلات از تلاش و توسعه صحبت می کند برای کشور ارزشمند است.

علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی طهر امروز مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن در استان البرز که با حضور استاندار البرز و نمایندگان این استان در مجلس برگزار شد ضمن بیان مطلب فوق افزود:  طی بازدید از مجموعه گروه صنعتی زر و گفت و گو با مرتضی سلطانی  در مورد مشکلات چیزی به من گفته نشد با اینکه من می دانم مشکلاتی وجود دارد اما اعتقادشان بر تلاش و توسعه بود.
وی افزود: این روحیه در کشور ارزش دارد که ما بتوانیم روی پای خودمان بایستیم و تولیدکننده باشیم و با این این روحیه با مشکلات مبارزه کنیم.
لاریجانی تصریح کرد: من خوشحال شدم که در مجموعه گروه صنعتی و پژوهشی زر بر روی تحقیق و توسعه تاکید دارند و این امر با توجه به وجود جوانان و افراد با هوش وتحصیلکرده در کشور بسیار مهم است.
رییس مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی کارخانجات میل به واردات پیدا می کنند و از ظرفیت نیروی انسانی داخلی استفاده نمی کنند  و این وضعیت مشکل را برای کشور بیشتر می کند.
رییس مجلس صبح امروز و پس از بازدید از پالایشگاه غلات زر و روند ساخت کارخانه کانفکشنری زر کام در مجموعه گروه صنعتی و پژوهشی زر در دفتر یاد بود این شرکت نوشت:
             بسم الله الرحمان الرحیم
در سفر به استان البرز، بازدید از این موسسه فعال برای من نشانگر تفکر توسعه در بنگاه های اقتصادی کشور بود. مدیرعامل محترم آن که اصالتا قمی هستند از فکر راهبردی برای توسعه بنگاه های اقتصادی برخوردار بودند و با نشاط به تلاشهای خود افتخار می کردند. مخصوصا از توجه ایشان به R&D خرسند شدم.
موفق باشید
علی لاریجانی
۹۸/۴/۲۶