عنایتی: امیدوارم استقلال برنده شهر آورد باشد
عنایتی: امیدوارم استقلال برنده شهر آورد باشد

به گزارش اقتصاد برخط به نقل از ایرنا: پیشکسوت باشگاه استقلال با اشاره به برگزاری شهرآورد لیگ نوزدهم در هفته چهارم گفت: همه از حساسیت های این دیدار اطلاع دارند اما امیدوارم تیم استقلال در این مسابقه به پیروزی برسد.

«رضا عنایتی»  اظهار داشت:

امیدوارم هرچه زودتر مسابقات لیگ برتر شروع شود تا انتظارات فوتبالدوستان به پایان برسد. طبیعی است که مسولان فدراسیون فوتبال به دنبال این هستند تا لیگ برتر به بهترین شکل ممکن برگزار شود و در این راه باید به آن ها کمک کرد.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد:

برای برگزاری یک لیگ خوب باید تمامی امکانات و ابزار لازم فراهم شود و امیدوارم ورزشگاه هایی که برای مسابقات مشکل دارند در سریع ترین زمان ممکن آماده این رویداد مهم شوند.

عنایتی خاطرنشان کرد: شهرآورد در هفته چهارم برگزار می شود و لازم نیست گفته شود این مسابقه از حساسیت زیادی برخوردار است. امیدوارم تیم استقلال در این مسابقه به پیروزی برسد.

بازیکن پیشین استقلال افزود:

آبی پوشان در لیگ نوزدهم کار سختی را پیش روی خود دارند و علاقمندان این تیم انتظار دارند که آنها بتوانند به سال ها ناکامی پایان داده و عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کنند.

پیشکسوت ادامه داد: «آندره آ ستراماچونی» در مدتی که هدایت استقلال را برعهده گرفته است، جدی، باهوش و مصمم دیده ام و این موضوع می تواند به این تیم کمک کند.

وی در پایان گفت: وقتی یک مربی در ایتالیا و تیم بزرگ اینتر میلان مربیگری کرده است یعنی توانایی های فنی زیادی دارد. سرمربیگری کردن در کالچو کار هر مربی نیست.