همه باید برای حفظ وضعیت فعلی تولید و اشتغال بر اساس منویات رهبری تلاش کنیم
همه باید برای حفظ وضعیت فعلی تولید و اشتغال بر اساس منویات رهبری تلاش کنیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت از مدیران و مسئولین درخواست کرد برای اجرای فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب که فرمودند حفظ وضعیت فعلی تولید و اشتغال، جهاد است، تلاش کنند.

به گزارش اقتصاد بر خط ، رضا رحمانی در مراسم آغاز عملیات اجرایی چهل هزار پروژه در چهل سالگی انقلاب اسلامی، با اشاره به اینکه رفع محرومیت مناطق مختلف کشور یکی از آرمان ها و اصول انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب است، گفت : واحدهای مختلف وزارت صنعت، معدن و تجارت و بخش خصوصی با تمام قوا کمک می کنند این ۴۰ هزار پروژه در زمان تعیین شده به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه در جنگ اقتصادی تمام عیاری با دشمنان و استکبار جهانی قرار داریم، افزود: در این جنگ اقتصادی، حوزه صنعت، معدن و تجارت در خط مقدم این جبهه قرار دارد که همکاران ما در کل کشور بسیج هستند و با روحیه بسیجی تلاش می کنند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه دولت، فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه حفظ وضع فعلی تولید و اشتغال جهاد است، را نصب العین قرار داده است، تصریح کرد : از همه دستگاه های دولتی و استانداران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار داریم برای اجرای این فرموده رهبری، کمک کنند و این کار نیاز به بخشنامه ندارد.

رحمانی افزود: مشکلات اساسی کشور، اعم از فقر، بیکاری و رفع محرومیت با افزایش و رونق تولید در کشور رفع خواهد شد.

  • منبع خبر : شاتا