ویژگی اصلی اتاق آینده البرز، تسلط به ادبیات مشترک دولت و بخش خصوصی است
ویژگی اصلی اتاق آینده البرز، تسلط به ادبیات مشترک دولت و بخش خصوصی است

رضایی گفت: تدوین و اصلاح قوانین کارامد و رساندن صدای بخش خصوصی به دولتمردان و حوزه قانون گذار مهمترین خصیصه ای است که اتاق اینده باید به ان توجه ویژه داشته باشد و لازمه ان تسلط به ادبیات و فنون مذاکره بین بخش خصوصی و بخش دولتی است.

به گزارش اقتصاد بر خط، مدیرعامل هولدینگ آذین خودرو در جمع صنعتگران و فعالان اقتصادی عضو اتاق بازرگانی و اعضای لیست اتحاد اندیشمندان کار و اشتغال البرز اظهار داشت : در شرایط ناگوار اقتصادی قرار داریم و شرایط بیمارگونه اقتصاد اسیب های بیشماری را خصوصا به بخش معیشت مردم وارد اورده است.برخی این موضوع را به شرایط تحریم مرتبط میدانند اما تحریم تنها ده درصد مقصر و بقیه ناشی از ضعف مدیریتی است.

وی با اشاره به اینکه اگر مجموعه بنگاه های اقتصادی از مدیریت کارامد، ماهر و با دانش روز بهره مند باشد و با هدف نشخص و برنامه حرکت کنند قطعا موفق خواهند بود، افزود : اتحاد اندیشمندان کار و اشتغال با اهداف مشخص شده و تیم متخصص و قدرتمند در صورت پیروزی در انتخابات قطعا موفق خواهد بود.

رضایی ادامه داد: بخش خصوصی در  محدودیت بسیار زیاد در حال حرکت در مسیر توسعه قرار دارد و مشکلات انها مشترک است و قطعا با حل و فصل انها مشکلات معیشتی مردم هم در این فرایند زنجیروار برطرف خواهد شد. 

وی اعلام کرد :خوشبختانه با حضور دوستانی چون جناب بنامولایی و اکثریت این لیست، امید است صنعتگران و فعالان اقتصادی  با همدلی و اتحاد، در انتخابات پیش رو شرکت کنند.

بی اثر شدن اثر تحریم ها…

وی با بیان اینکه باید شناخت و توان حل و فصل مشکلات دامن گیر فعالان اقتصادی و صنعتی وجود داشته باشد که در این مجموعه به چشم میخورد، تصریح کرد :اتاق اینده می بایست نارسایی ها را جبران کرده و از پتانسیل ها و امکانات موجود، نتایج مخرب تحریم ها را بی اثر کند تا صنعتگران این استان در جایگاه شایسته خود قرار گیرند. 

این فعال اقتصادی در پایان گفت:ما بعد از انتخابات نیز در کنار دوستان خواهیم ماند و با مهارت و دانش روز امد، در جهت اهداف حرکت و کشور را در مسیر بدست اوردن سهم خود از تجارت بین الملل همراهی خواهیم کرد.

منبع: خبرآنلاین