پیام هیات رئیسه دوره نهم اتاق ایران در پی برگزاری انتخابات
پیام هیات رئیسه دوره نهم اتاق ایران در پی برگزاری انتخابات

رئیس و اعضای هیأت‌ رئیسه دوره نهم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در پیامی ضمن قدردانی از حضور اعضای هیات نمایندگان در انتخابات هیات رئیسه، بر تعهد خود به تلاش برای توسعه کشور تاکید کردند.

به گزارش اقتصاد بر خط،رئیس و اعضای هیأت‌ رئیسه دوره نهم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در پیامی ضمن قدردانی از حضور اعضای هیات نمایندگان در انتخابات هیات رئیسه، بر تعهد خود به تلاش برای توسعه کشور تاکید کردند.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

انتخابات نهمین دوره هیأت‌ رئیسه اتاق ایران را از نظر اخلاق‌مداری نمایندگان اقتصادی سراسر کشور باید سرآمد تمامی انتخابات گذشته دانست.

ایثار و انسجام حضور کاندیداها در این روزهای سخت اقتصادی که ناشی از مسوولیت‌پذیری اجتماعی آن‌هاست و نیز آرامش، طمأنینه و شخصیت باوقار هیأت محترم نمایندگان در روز بدون حاشیه و بسیار تأثیرگذار اخذ رأی، سرمایه گرانبهایی برای بخش خصوصی است که باید این روش را تا پایان دوره ارج نهاده و ادامه دهیم.

آن چه در شرایط دشوار اقتصادی آسیب می بیند اخلاق است

همه ما به‌عنوان کنشگران اقتصادی در کنار فعالیت اصلی‌مان، رسالت اجتماعی سنگینی را بر عهده داریم. شکی نیست آن‌چه در شرایط دشوار و پر از اصطکاک و تنش‌های اقتصادی آسیب می‌بیند، اخلاق است؛ و جا دارد از نمایندگان بخش خصوصی کشور که علیرغم رقابت، با رفاقت و اتحاد در روز انتخابات ظهوری هوشمندانه و با درایت داشته و صحنه‌هایی مملو از اخلاق حسنه خلق کرده‌اند، قدردانی کنیم و برایشان سر تعظیم فرود آوریم.

امیدواریم نمایندگان شایسته‌ای برای بخش خصوصی باشیم

از همه عزیزان و تمامی اعضای هیأت نمایندگان که بار دیگر مشعل اقتصاد کشور را به اینجانبان سپرده‌اند، سپاسگزاریم و امیدواریم نمایندگان شایسته‌ای برای بخش خصوصی باشیم و با سربلندی و در اوج، این مسوولیت را به عزیزان دیگر بسپاریم. بدون تردید با تداوم همراهی و اتحاد فعالان اقتصادی کشور، خورشید اقتصاد ایران، روزهایی فروزان را برای همه ملت ایران رقم خواهد زد.

منبع: اتاق بازرگانی ایران